ثبت نام در کارسوق زیست فناوری (انفرادی)- ویژه دانش آموزان

 • دانش آموزان عزیز

  با سلام

  همانطور که می دانید توجه ویژه به علم و فناوری از مهمترین عوامل پیشرفت کشورها و ابزار جدی رقابت در عرصه های جهانی و بین المللی است.

  «مرکز خلاقیت موسسه علمی آینده­ سازان» همسو با رویکردهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نقشه راه سند تحول، به منظور تقویت رویکرد “آموزش پژوهش محور” و نیز شناسایی، پرورش و هدایت دانش آموزان به سوی شناخت بهتر «رشته های اولویت دار علم و فناوری در کشور» فعالیت می­ کند.

  در این راستا این مرکز آموزش­ های تولید ایده خلاق در زیست فناوری را در برنامۀ خود قرار داده است.

  این آموزش­ ها فرصتی برای شما دانش آموزان عزیز است تا با علوم و فناوری های گوناگون آشنا شده و روش ­های ایده­ پردازی خلاق و پژوهش را تمرین کنید، به ­طوری که در انتخاب رشته خود با ديد بازتری عمل كنید تا از این طریق گرایش به تحصیل در دیگر رشته ­های علوم تجربی غیر از پزشکی گسترش یابد.

  برای رسیدن به این هدف اجرای برنامه ه­ای تحت عنوان «کارسوق ایده خلاق در زیست فناوری» پیش بینی شده است. در کارسوق زیست فناوری آینده سازان سعی می­ شود تا علاوه بر انتقال دانش از طریق انجام کار عملی به شما عزیزان، با اجرای یک بازی مرتبط با علم ژنتیک، محیطی جذاب و خاطره انگیز برای شما فراهم شود.

  خوب است بدانیم کارسوق جایگزینی برای واژه‌ی workshop و به معنی یک دورۀ آموزشی کوتاه‌مدت دربارۀ موضوعی خاص است. برنامه‌های کارسوق‌ معمولاً شامل جلسات گفت‌وگو، آزمایش، بحث، کارگاه‌های عملی، مسابقه و سایر روش‌های متنوع آموزشی می­باشد.

  .

      

  .

   

  / طراحی سایت توسط مهندس میلاد مقصودی

 • مکان: مدارس منتخب مناطق ۲۲ گانه تهران                                   زمان برگزاری: فروردین و اردیبهشت ۹۸     

  /فرصت ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد/

 • دانش آموزان عزیز جهت ثبت نام در این کارسوق مراحل زیر را گام به گام طی نمایید :

  1- ابتدا فرم زیر را تکمیل نموده و روی دکمه ارسال کلیک نمایید تا پیامی برای شما ظاهر  شود.

  2- برای ثبت نام نهایی خود روی پرداخت آنلاین کلیک کنید.